Dom

Skywell Composite Technology Co.,Ltd

Im Online Czat teraz

Skywell Composite Technology Co.,Ltd

1 2 3 4
Skywell Composite Technology Co.,Ltd Skywell Composite Technology Co.,Ltd Skywell Composite Technology Co.,Ltd Skywell Composite Technology Co.,Ltd
Zespół Prepreg z włókna węglowego Prepreg z włókna węglowego Laboratorium

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Oceania
Na calym swiecie
marki : Skywell
Ilość pracowników : >100
Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000
Rok założenia : 2011
pc Export : 80% - 90%
Skywell Composite Technology Co., Ltd, fabryka specjalizująca się w materiałach i produktach z włókna węglowego i kompozytów, Posiadamy 3 najnowocześniejsze linie produkcyjne do realizacji różnych zamówień klientów.

Jesteśmy przedsiębiorstwem integrującym przemysł i handel. Nasze produkty są eksportowane na rynki zagraniczne od 7 lat. Produkty obejmują podstawowe materiały i produkty, prepreg z włókna węglowego, włókno szklane, powleczoną tkaninę kompozytową, arkusz z włókna węglowego, rurkę z włókna węglowego i opiekę medyczną na wyższym poziomie. Produkty rehabilitacyjne. Zapewniamy pełną gamę materiałów i rozwiązań z włókna węglowego, w których jesteśmy profesjonalni i rygorystyczni. .

Nasz zespół znajduje się nie tylko w czołówce branży w dziedzinie materiałów kompozytowych i technologii. Zwracamy również większą uwagę na jasne i dokładne wyrażanie produktów naszych klientów. Większość z nas pochodzi z nauki. Poznaj pomysły klientów, abyśmy mogli lepiej obsługiwać klientów i dostarczać im profesjonalne produkty.
Naszym celem jest zapewnienie pełnego zakresu usług obejmujących produkty złożone.
Liczba drużyn: 20
Filozofia zespołu: Firma przestrzega zasad uczciwości, standaryzacji i wydajności, zdobywa rynek dzięki technologii, zyskuje wiarygodność dzięki kreatywnym usługom oraz zapewnia klientom wysokiej jakości, wydajne i wydajne usługi. W obliczu przyszłości i naleganiu na niezależne innowacje.
Usługi: Badania podstawowe i zastosowania materiałów kompozytowych, takich jak włókno węglowe i żywica. Technologia formowania i główne punkty ogólnych produktów z włókna węglowego, podstawowa chemia związana z włóknem węglowym i półproduktami.

Szczegóły kontaktu
Skywell Composite Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Chris Li

Tel: +86-0592-6106086

Faks: 86-592-6108503

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)